Раді вітати Вас на сайті ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Сподіваємося, що ви знайдете для себе багато різноманітної й корисної інформації про діяльність нашого училища, відповіді на всі ваші питання і зробите правильний життєвий вибір.

Електронна заява для вступу

#dnz_smvpu16 Віртуальна екскурсія нашого навчального закладу

Професії:

Після здобуття базової загальної середної освіти (9 класів):
На базі повної загальної середньої освіти (11 класів):
Навчання осіб з особливими освітніми потребами:
Консультацію щодо вступу надає: заступник директора з навчально-виховної роботи Петренко Тамара Олександрівна, +380956701776

/Files/images/2020/Слайд1.JPG


ПИТАННЯ? ВІДПОВІДІ! Задайте Ваше питання тут


foto V.O.

Доброго дня!

Мої слова звернені, в першу чергу, до тебе, талановита, амбіційна і перспективна молодь Сумщини.

Вибір професії - це завжди важливий і відповідальний крок у житті кожної молодої людини. Швидко відповісти на питання, в якому напрямку зробити перший крок у самостійне життя, досить складно. Хтось бачить себе одразу власником престижного автосалону чи бізнесменом, шефкухарем елітного ресторану чи олігархом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

У нашому училищі навчаються молоді люди, які обрали високе призначення бути мудрими, освіченими господарями на рідній землі, які прагнуть будувати і розбудовувати свою країну.

За 45 років існування Сумського міжрегіонального ВПУ не одне покоління викладачів, майстрів виробничого навчання самовіддано торували нелегкий шлях підготовки кваліфікованих робітників: це тисячі уроків, екзаменів, державних кваліфікаційних атестацій, це більше десяти тисяч випускників, які разом із дипломами отримали путівку в життя.

Сьогодні училище – престижний багатовекторний центр професійної (професійно-технічної) освіти, де ведеться підготовка національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей із міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, робітників різних галузей економіки.

На сторінках сайту ви маєте можливість отримати вичерпну інформацію про один із провідних навчальних закладів Сумщини, у якому вірність традиціям і бажання впроваджувати революційно нове, уміння реагувати на виклики часу і працювати на перспективу дозволяють забезпечувати якісну професійну освіту.

Тож, запрошую всіх, хто бажає отримати гідну сучасну освіту, вступати до Сумського міжрегіонального ВПУ, яке іде в ногу з часом та дбає про міцність і престижність знань, потрібних на ринку праці.

З повагою директор Віталія Камишанська.