Професії будівельного напрямку

МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Види робіт монтажника гіпсокартонних конструкцій

  • облицювання стін і стель гіпсокартонними листами
  • влаштування підвісних стель
  • виконання декоративних елементів з гіпсокартонних листів (арки, криволінійні елементи тощо)
  • обробка швів в гіпсокартонних листах
  • дизайн приміщень
  • улаштування основ підлог

Монтажник гіпсокартонних конструкцій - одна з сучасних будівельних професій. Відноситься до опоряджувальних робіт і тісно пов’язана з професією маляра, лицювальника-плиточника і штукатура.

Якщо ви за покликанням творча людина і постійно знаходитись у пошуку, приходьте на навчання за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій. Ви навчитесь створювати найвишуканіший інтер'єр будь-якого приміщення, змонтуєте віконну чи дверну арку, виконаєте монтаж вишуканого дизайну підвісної стелі, облаштуєте стінні вітражі, виготовите самі різноманітні перегородки стін.

Професія у плеяді будівельних професій займає досить почесне місце. Роботи, пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій, відносяться до великої групи опоряджувальних робіт, від яких залежить оцінка якості будівельних робіт, художня виразність архітектури споруди та дизайн внутрішніх приміщень.

І все це при мінімальній матеріаломісткості, високій продуктивності й соціальній привабливості праці та майже повній безвідходності виробництва. Професія користується найбільшим попитом на ринку праці.

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Фото 1.

/Files/images/profes/P1440965.JPG

Фото 2.

/Files/images/profes/P1230453.JPG

Фото 3.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.