ПРОФЕСІЇ ТРАНСПОРТНОГО ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАПРЯМКУ

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Автослюсар- спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів - це професія №2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Щоб автомобіль виїхав на дорогу, його потрібно сконструювати, зібрати, налаштувати, відрегулювати і випробувати, а у процесі експлуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Чим складніший засіб пересування, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками. Тому потреба у спеціалістах з з ремонту колісних транспортних засобів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах авто-сервісу, автокомбінатах, автопарках, "шляхових допомогах", навіть відкрити свою справу.

Домінуючі види діяльності професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»:

розбирання, ремонт, збирання вантажних і легкових автомобілів, автобусів, мотоциклів, моторолерів і інших транспортних засобів; регулювання і розбирання, ремонт і заміна, установка і регулювання агрегатів, вузлів і деталей (в т.ч. електроустаткування) автомобіля; обслуговування вузлів, агрегатів і систем автомобіля; заміна витратних матеріалів на автомобілі (олива, тосол, фільтруючі елементи)

Заробіток та перспективи зайнятості.

У майбутньому професія збережеться, а попит на кваліфікованих фахівців в даній галузі буде лише зростати ,це обумовлюється зростанням технологічності і кількості рухомого складу . За класифікацією професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів відноситься до професій типу "людина - техніка". Найчастіше застосовується погодинно-преміальна, підрядно - преміальна системи оплати праці.

Слюсор з ремонту колісних транспортиних засобів

Фото 1.

Автослюсар

Фото 2.

Слюсор з ремонту колісних транспортиних засобів

Фото 3.

Слюсор з ремонту колісних транспортиних засобів

Фото 4.

Слюсор з ремонту колісних транспортиних засобів

Фото 5.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.