Методичне об’єднання класних керівників та вихователів

/Files/images/metodichna_robota/2Фото Цирулік Оксана Сергіївна.jpg

Цирулік Оксана Сергіївна

Голова методичного об’єднання класних керівників

Робота методичного об’єднання класних керівників та вихователів планується згідно плану роботи навчального закладу та плану роботи методичного об’єднання.

Методична робота об'єднання у 2017-2018 н.р. сконцентрована на вихованні в учнів толерантності, патріотичних почуттів, любові до традицій свого народу, рідної мови, виховання ціннісного ставлення до суспільства та держави.

Методичне об’єднання - об’єднує класних керівників училища навколо методичної теми «Використання інноваційних педагогічних технологій у вихованні як засіб формування креативної особистості”.

Методичне об`єднання працює над вирішенням першочергових завдань виховання учнів у сучасних умовах. Виховати громадянина-патріота, формувати громадську активність підлітків, виробити імунітет до негативного впливу соціального середовища.

Робота класних керівників відповідає вимогам:

- Закону України «Про освіту»;

- Посадових обов’язків класних керівників;

- Методичних рекомендацій МОН від 25.07.14 № 1/9-376 з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017навчальному році;

- Концепції національно-патріотичного виховання молоді, затвердженої спільним наказом Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту,

- Концепції сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина»;

- Наказу МОН від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».

Протягом І півріччя викладачами були підготовлені та проведені відкриті виховні години: 23 листопада Тахтай І.Є. - загальна лінійка «Голодомор і діти»; Тимощенко І.М. провела усний журнал «Величні жінки України», в якому взяли участь учні групи №26 та №31. Вона ознайомила присутніх зі славетними жінками України, їхнім вагомим вкладом у культуру, мистецтво, освіту, науку, літературу. Соціальним педагогом, Русановою О.А., з метою формування уявлення учнів про шкоду на здоров’я через надмірне захоплення мобільними телефонами, розширення уміння правильно користуватися засобом зв’язку, виховання в учнів культури спілкування по мобільному телефону, був проведений усний журнал «Мобільний телефон: засіб зв’язку, а не спілкування».

Для розширення знань учнів про Сумщину, формування громадянських якостей учнів таких, як патріотизм, людяність, працьовитість, розвиток їх пізнавальних інтересів та виховання любові до рідного краю, класним керівником групи№33 Пархомчук О.Ю, була проведена виховна година «Сумщина – край, де я живу».

Оскільки 2017 рік було проголошено роком Японії в Україні, класний керівник групи №36, Гудим І.М. разом з учнями провела заочну подорож до країни сонця – Японії. Метою заходу було познайомити учнів з культурною спадщину Японії; виховувати шанобливе ставлення до історії іншої країни, культури, традицій та сприяти їх збереженню, розвивати образне сприймання, формувати уявлення учнів про унікальність та неповторність Японії.

У І семестрі 2017-2018 навчального року було заплановано і проведено 2засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів.

Для учня у навчальному закладі немає ближчих людей, ніж класний керівник та майстер виробничого навчання. Від їх залежить ступінь сформованості учнівського колективу. Вміння згуртувати навколо себе учнів - великий дар і велика робота. Вміння захопити, повести, відкрити світ-неоціненний скарб справжнього педагога. Захоплення педагога стає захопленням учнів. Інколи риси характеру керівників групи переходять у характер вихованців. Адже байдужість породжує байдужість. І лише вогонь породжує вогонь!

Навчальний заклад – це передусім простір життя учня, тут він не готується до життя, а живе. І тому важливо вибудовувати виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між учнями і викладачами, училищем і родиною.

Тому класний керівник має бути яскравою, інтелігентною, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, прагнути до постійного вдосконалення, духовного зростання.

Склад методичного об'єднання класних керівників та вихователів wym-1609746464738


Виховні години за І півріччя 2017 -2018 н.р. в ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

/Files/photogallery/1406/Слайд1.JPG /Files/photogallery/1406/Слайд2.JPG /Files/photogallery/1406/Слайд3.JPG /Files/photogallery/1406/Слайд4.JPG /Files/photogallery/1406/Слайд5.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.