Повернутися до звичайного режиму

СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Найважливішим чинником підвищення якості професійного навчання, адаптації молодих спеціалістів до нових економічних умов, закріплення їх на робочих місцях є соціальне партнерство. Враховуючи потреби регіонального ринку праці, запити роботодавців щодо підготовки спеціалістів високої кваліфікації, навчальний заклад постійно заключає угоди на їх підготовку. Договори на підготовку молодих робітників у цьому навчальному році укладено на 100%.

Навчальний заклад співпрацює як з великими будівельними організаціями нашого міста, так і з маленькими фірмами, які надають послуги з ремонту та опорядження будівель та споруд такі, як: ТОВ БВК «Федорченко», ПАТ «Сумсервісбуд», ВАТ «Сумбуджонтаж-1», «Нотекс», Концерн «NICMAS».

З метою підвищення інтересу до обраної професії для учнів організовуються екскурсії на будівельні майданчики. Завдяки співпраці з будівельними організаціями, учні забезпечені роботою, згідно з державними стандартами та навчальними планами. Укладено договір з ВАТ «Сумбуд» щодо участі в організації навчання учнів за професією «лицювальник-плиточник» за дуальною формою навчання з подальшим працевлаштуванням.

В планах адміністрації залучити інвестиційні потоки для удосконалення навчально-матеріальної бази через реалізацію спільних проектів з компаніями ТзОВ "Снєжка-Україна", ТДВ «Siniat», ТОВ «Фомальгаут-Полімін», ТОВ ПП «ЗІП».

Важливою є співпраця з соціальними партнерами за іншими напрямками підготовки молодих робітників.

Налагоджено партнерські відносини з різними підприємствами громадського харчування міста. Сьогодні стабільно робочі місця на виробничу практику надають: ресторани «Здибанка», «Околиця», «Win&Gret», «Челентано», кафе «Сумка», «Кеш», «Рідне місто», «Спорт», «Прим’єра», «Мамина кулінарія», «Омлет», «Козачок», «Калина», «Вітязь», «Кушавель». Ми співпрацюємо з їдальнями загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми №20, №22, №23, №29; з дитячим розважальним комплексом «Халабуда». З їдальнями дитячих садків «Чебурашка», «Білосніжка», «Джерельце», «Малючок», «Золотий ключик», «Теремок», «Ювілейний» та з пекарнями міста. Дуже важливою складовою виробничої практики є те, що учнів ставлять на процеси, де вони самостійно готують страви відповідно до навчальних планів та професійних вимог ДС. Після закінчення виробничої практики учням пропонують постійну роботу та на період літніх канікул.

Соціальними партнерами-роботодавцями з професій енергетичного напрямку підготовки та автотранспорту є такі організації міста: ТОВ «Насосенегромаш», Н«NICMAS», ПП «Пальмов», ПП «Станков»,ТОВ «Автосіті».

Адміністрація ДНЗ "Сумське міжрегіональне ВПУ" спрямовує свою діяльність на розширення співпраці з підприємствами та організаціями, особливо будівельного напрямку, щодо залучення їх матеріальної бази та виробничих потужностей для підготовки конкурентоспроможних робітників.

Згідно запитів роботодавців та мінливих потреб регіонального ринку праці готові здійснювати перепідготовку дорослого населення, розширити підготовку за будівельними професіями.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.