Робота гуртків художньої самодіяльності

«Ліра» та художнє читання

Гурток налічує більше 20 учасників. Гуртківці постійно у творчих пошуках, постійно в русі. Свята проходять за планом. Кожен пишається тим, що він є або гарним ведучим, або добре декламує вірші, чи гарно співає танцює, чи є учасником мініатюрних сценок.

Всі свята проходять на високому рівні. Кожного року займаємо призові місця на обласних фестивалях: «Таланти профтехосвіти» та «Сходинках духовності».

З першого вересня 2017 року провели ряд заходів, які заслуговують на увагу.

«День знань» - це свято для першокурсників, для тих, хто вже навчається у ДНЗ.

Пісні, вірші, танці все робиться для того, щоб об’єднати учнівський колектив, надихнути на нові звершення.

Не забувають гуртківці і тих, хто виборював перемогу у Великій Вітчизняній війні. Хто не міг з’явитися на концерт «Партизанської слави» 22.09.17р., члени відвідали персонально, вручивши смоколики, квіти.

Теплі слова, щирі вітання звучали на «День Учителя». Від душі бажали добра і наснаги за вчительську любов, розуміння.

На День Захисника України відбулася урочиста лінійка. Згадали тих, хто нині захищає кордони України, хто служить у війську, віддавали шану воїнам АТО.

Відбулося свято Осені та вечір знайомств. Пісні, танці, вірші: все це проводили гуртківці, визначили переможниць конкурсу , учасниці свята одержали подарунки, солодощі.

Два дні (15 -17.11.17р) проходило змагання «Таланти училища». Кращі номери відібрали на обласний конкурс «Таланти профтехосвіти», що відбудеться 24 квітня 2018р.

Тепло вітали гуртківці на День Збройних сил України наших доблесних воїнів.

Кращими були гуртківці і у конкурсі з української мови ім. П. Яцика. Ведучі, декламатори, вокалісти, танцівники показали себе як найкращими.

Займаються члени гуртка і волонтерством. На День Святого Миколая виступили у Сумському центрі соціально психічної реабілітації для дітей області та у Комунальній установі Сумської обласної ради Сумському Геріатричному пансіонаті для ветеранів війни і праці, обласній дитячій лікарні, де знаходяться діти хворі на тяжкі недуги.. Дарували їм вірші, пісні, танці, а ще подарунки і солодощі. Газом гралися, співали, танцювали. Діти одержали масу позитивних емоцій, які є теж своєрідними ліками.

Долучайтесь до нашого колективу. Ми чекаємо саме на тебе.

/Files/images/P1640346.JPG/Files/images/6ztlhaFlzVA.jpg /Files/images/dPfDyThHzHQ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.