ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Психологічна служба

Робочі будні

#dnz_smvpu16 Відповідно плану роботи закладу освіти, 10.06.2021 року практичний психолог Острівна О.В. провела інтерактивне заняття для педагогічних працівників "Механізми розвитку творчого потенціалу педагога до роботи з обдарованими учнями"

/Files/photogallery/изображение_viber_2021-06-11_09-04-05.jpg /Files/photogallery/изображение_viber_2021-06-11_09-04-14.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-06-11_09-03-25.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-06-11_09-04-26.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-06-11_09-03-33.jpg

План тижня психології

«Вплив установок та стереотипів на особистість педагога»


#dnz_smvpu16 Напередодні Нового року, 29.12.2020, практичним психологом Острівною О.В. для педагогічних працівників закладу було проведене інтерактивне заняття «Вплив установок та стереотипів на особистість педагога». Учасникам заходу були запропоновані креативні вправи для активізації пізнавальної діяльності, усвідомлення своїх стереотипів та пошуку власних способів позбавлення від них. Протягом заняття панувала доброзичлива, позитивна атмосфера.

/Files/photogallery/вп1.jpg /Files/photogallery/вп7.jpg /Files/photogallery/вп2.jpg /Files/photogallery/вп3.jpg /Files/photogallery/вп4.jpg /Files/photogallery/вп5.jpg /Files/photogallery/вп6.jpg /Files/photogallery/вп8.jpg /Files/photogallery/вп9.jpg

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) в закладі освіти була проведена Акція солідарності «Червона стрічка як символ розуміння».

/Files/images/1_grudnya_2020/изображение_viber_2020-12-01_15-38-50.jpg/Files/images/1_grudnya_2020/изображение_viber_2020-12-01_15-39-40.jpg

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада наш заклад освіти долучився до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета акції: привернення уваги молоді до проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та забезпечення гендерної рівності.

/Files/images/16_dnv_proti_nasilstva/изображение_viber_2020-11-27_09-36-51.jpg

Майстер-клас з використання релаксаційних технік

20.11.2020 року практичний психолог Острівна О.В. провела майстер-клас з використання релаксаційних технік для педагогічних працівників училища./Files/photogallery/07.jpg/Files/photogallery/8.jpg

Акція «Міняю цигарку на цукерку»


20.11.2020 року в рамках Всеукраїнської програми Healthy Challenge 2020 до Міжнародного дня відмови від паління практичний психолог Острівна О.В., викладачі Цирулік О.С., Пархомчук О.Ю. провели акцію «Міняю цигарку на цукерку» та керований перегляд тематичного відео «Паління - пагубна звичка»./Files/photogallery/5 2й.jpg /Files/photogallery/3 2й.jpg/Files/photogallery/4 2й.jpg /Files/photogallery/6 2й.jpg

Профілактика та подолання стресу

З метою підвищення рівня стресостійкості учнівської молоді та знаходження власних ресурсів у подоланні стресових ситуацій 19.11.2020 для учнів другого курсу практичним психологом Острівною О.В. було проведене практичне заняття «Профілактика та подолання стресу»./Files/photogallery/1.png/Files/photogallery/2.png

З 25 листопада по 10 грудня в ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» проводиться Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основними завданнями акції є:

  • привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань;
  • ·активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Акція з нагоди вшанування студенток розстріляних у Монреалі у 1989 році

6 грудня 2019 року в училищі психологічна служба провела акцію з нагоди вшанування студенток розстріляних у Монреалі у 1989 році.

Акція "4 лапи"

До Всесвітнього дня волонтера (5 грудня), в училищі відбулася акція «4 лапи». Учнівське самоврядування на чолі з психологічною службою в цьому році допомогли Сумському товариству захисту тварин, в якому проживає 208 собак та 9 котів. Спільними зусиллями був закуплений корм та відвезений в приют для бездомних тварин.

Акція #НАРІВНІ

3 грудня, з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, психологічною службою разом з учнівським самоврядуванням організована і проведена акція #НАРІВНІ. Метою акції стало: привернення уваги учнівської молоді до проблем з якими стикаються люди з особливими потребами, а також надана інформація про всесвітньо відомих людей, які незважаючи на свої особливості не зламалися духом і досягли значних успіхів у житті.

Педагог інноваційних змін

Згідно з паном методичної та психологічної служби ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» 27 листопада 2019 року практичним психологом Острівною О.В. для педагогічних працівників проведено семінар-практикум «Педагог інноваційних змін»

Профілактичні заняття: «Торгівля людьми як порушення прав людини»

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) в закладі освіти, з 15.10.19 по 18. 10.19 року було проведено ряд заходів. Для учнів l курсу проведені профілактичні заняття: «Торгівля людьми як порушення прав людини», також діяла виставка учнівських стіннівок «Життя на продаж» та інформаційних бюлетнів «Протидія торгівлі людьми».

Тиждень протидії булінгу

Відповідно до листів Департаменту освіти і науки, Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Міністерства юстиції України «Про проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу», з 16.09.19 р. по 20.09.19 р. в училищі психологічною службою був проведений Тиждень протидії булінгу. В рамках тижня було висвітлено і роз’яснено положення ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), інформування про булінг та його види, наголошено про відповідальність за вчинення булінгу, механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб. Учасниками Тижня з протидії булінгу стали учнівська молодь та педагогічні працівники.

Акція «Голуб миру»

До Міжнародного Дня Миру (21.09) учнівське самоврядування закладу освіти, на чолі з соціальним педагогом організували та провели акцію «Голуб миру».

Ми хочемо, щоб нас любили

17.04.2019 року соціальним педагогом Русановою О.А. було проведено практичне заняття: «Ми хочемо, щоб нас любили». Під час заняття розглядалися причини девіантної поведінки, фактори, які впливають на її розвиток, а також шляхи подолання. Викладачі та майстри в/н поділилися власним досвідом роботи з учнями даної категорії.

Керований перегляд відеороликів з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

16.04.2019 року психологічною службою закладу освіти, був проведений керований перегляд відеороликів з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Увагу учнів було закцентовано на питаннях здорового харчування, впливу енергетичних напоїв та впливу на організм людини харчових добавок.

Практичне заняття «Сучасний учень. Особливості психолого-педагогічної взаємодії на уроці».

 Сучасний=


16 днів проти насильства

Акція: «Волонтером бути легко»

Акція # Незабутні

Булінг, кібербулінг, мобінг-лихо сучасних підлітків

Практичне заняття психологічної служби


«Я хочу жити»

16.10.2018 року в стінах навчального закладу учнівським самоврядуванням під керівництвом соціального педагога була організована і проведена акція: «Я хочу жити». Метою акції стало збір коштів для лікування онкохворої учениці ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» - Дуленко Ольги. Зібрані кошти були перераховані на банківську картку батька.

Колектив ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» бажає дівчині здоров’я, життєвих сил та оптимізму!

/Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 1.jpg /Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 4.jpg /Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 5.jpg


2017-2018 н.р

Здоровим бути модно 04.04.18 день здоровья

До Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) психологічна служба навчального закладу разом з учнівським самоврядуванням 4 квітня організували та провели гру-квест «Здоровим бути модно». Метою заходу стало привернення уваги учнівської молоді до факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до здоров’я та здорового способу життя, формування в підлітків навичок групової взаємодії

Під час гри всі учні активно включилися в діяльність і з великим захопленням та цікавістю виконували завдання проявивши свою кмітливість, енергію та креативність. Учням пройшли 6 станцій: «Мелодія здоров’я», «Угадайка», «Рух – це життя», «Майстерня здоров’я», «Без права на помилку», «Цілюща абетка», на кожній з яких, за виконане завдання, вони отримували відповідну кількість балів і фрагмент фрукту, який потрібно було скласти та прочитати прислів’я про здоров’я.

За результатами квесту перемогу отримала команда «За здоров’я», друге місце посіли «Ведмеді», третє - «Одуванчики».

04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья

Ви не одні – мільйони разом з Вами

Ви не одні – мільйони разом з Вами

15 березня 2018 року в рамках обласної акції «Патріотична хвиля» в Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся концерт, присвячений бійцям АТО та членам їх сімей «Ви не одні – мільйони разом з Вами».

На захід були запрошені почесні гості: Старший лейтенант - Степанов Ігор Леонідович – заступник командира роти по роботі з особовим складом, Шевченко Олександр Іванович та Шевченко Геннадій Іванович, Галун Андрій Сергійович, Коваленко Віктор Андрійович – всі вони бійці АТО.

Колектив учнів з ініціативи учнівського самоврядування підготували номери художньої самодіяльності: пісні, танок, декламували вірші. Після закінчення заходу гостей пригостили смаколиками.

Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з ВамиВи не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами

Будуємо нову країну

 Сумське=  Сумське=  Сумське=

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.