РОБОТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Державного навчального закладу
«Сумське міжрегіональне вище професійне училище»


Учнівське самоврядування в нашому навчальному закладі – це творча співпраця учнів та педагогів, спосіб виявлення організаторських та виконавських можливостей учнів у різних видах діяльності, спілкування та відносин.

Ми разом з педагогами плануємо роботу, підводимо підсумки та аналізуємо виконане. Взаємоповага, взаємодопомога, довіра – основні позиції наших стосунків. На мою думку, учнівське самоврядування є школою формування управлінських навичок, соціальної активності та самостійності у прийнятті нестандартних рішень.

Під час проведення різноманітних заходів учні набувають передового досвіду самоорганізації та співпраці, у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є загальнолюдські цінності. При цьому розвивається терпимість до різних ідей і точок зору, вміння слухати і чути, дивитися і бачити, спостерігати й аналізувати, систематизувати і робити правильні висновки.

Статут учнівського самоврядування ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ»

План роботиучнівського самоврядування в ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на 2023/2024

План роботи учнівського самоврядування в ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на навчальний рік 2022/2023

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.