Державний навчальний заклад «Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Професія:

Охоронник

/Files/images/profes/Охоронник 2.JPG /Files/images/profes/Охоронник 3.JPG /Files/images/profes/Охоронник 4.jpg /Files/images/profes/Охоронник 5.jpg

Охоронник — людина, що пройшла необхідну підготовку і отримала спеціальні знання і навички для забезпечення безпеки і фізичної охорони приміщення або об'єкта.

Обов'язки
В якості наглядача чергує на місці, призначеному для охорони і містить які-небудь матеріально цінні об'єкти. Він несе відповідальність за збереження від вандалізму, за дотримання пожежної безпеки об’єкта який він охороняє, наявності замків, справність сигналізації, не допускає на
територію сторонніх, видає або перевіряє перепустки і т. д.

Вимоги
Повинен вміти: виявляти потенційну небезпеку; організувати себе та інших для виконання
завдання; швидко приймати рішення, адекватне ситуації; контролювати свій емоційний стан. Аналізувати факти і поведінку людей з метою передбачення можливої небезпеки. Зосереджувати свою увагу на необхідному об'єкті потрібну кількість часу. Прогнозувати подальший розвиток ситуації. Розробляти маршрути просування з урахуванням запасних варіантів. Перевіряти дахи, підвали, місцевість в цілому. Розставляти охорону на маршрутах прямування ескорту. Мінімізувати можливість ураження клієнта при висадженні і посадці в транспорт. В кінцевому підсумку - забезпечувати безпеку клієнта в цілому.
Повинен володіти досконало: єдиноборством, вогневою підготовкою, навичками медичної допомоги.

Особисті якості
Чесність. Висока моральність. Зосередженість. Емоційний самоконтроль. Інтуїція. Здатність аналізувати великий обсяг інформації. Організованість. Дисциплінованість. Енергійність. Активність. Фізична сила. Психічна витривалість. Швидкість реакції. Відповідальність. Аналітичні, прогностичні здібності. Рішучість. Гнучкість мислення. Почуття обов'язку. Сильна воля. Уміння зберігати таємницю.

Місця роботи
Маючи дану спеціальність працює в приватних охоронних підприємствах, в загонах спецпризначення, у відділеннях внутрішніх справ, в районних та міських управліннях внутрішніх справ.

Термін навчання:

на базі 11-ти класів – 1 рік

Специфічні вимоги:

1. Вік - по закінченню терміну навчання – не менше 18 років.

2. Стать – чоловіча.

3. Медичні обмеження

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.