Педагогічний колектив

ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Колектив ДНЗ СМВПУ

Конкурентоспроможну підготовку робітничої молоді забезпечує педагогічний колектив у складі 59 працівників. У закладі працюють педагоги, які мають Звання «старший викладач» – 3 особи, «викладач-методист» –1 особа, «відмінник освіти» – 2 особи, «майстер виробничого навчання І категорії» – 5, «майстер виробничого навчання ІІ категорії» – 1.

Педагогічний колектив
Камишанська Віталія Олексіївна ДиректорБудівельне креслення
Ганицька Оксана ОлексіївнаЗаступник директора з навчально-виробничої роботиТехнологія лицювальних та плиткових робіт
Читання креслень
Матеріалознавство
Сорокіна Тетяна ВасилівнаЗаступник директораз навчально-методичної роботиЕкономіка
Основигалузевої економіки і підприємництва
Петренко Тамара ОлександрівнаЗаступник директора з навчально-виховної роботиТехнологія лицювальних та плиточник робіт
Матеріалознавство
Русанова Ольга ІванівнаМетодистДілова етика та культура спілкування
Ділове українське мовлення
Острівна Ольга ВолодимирівнаПрактичний психологГеографія
Русанова Олена АнатоліївнаСоціальний педагогОснови соціального захисту
Діловаетика та культура спілкування
Болобан Тетяна ОлександрівнаВикладач загальноосвітньої підготовкиХімія
Горбунова Ірина Іванівна Керівник фізичного вихованняФізична культура
Гудим Інна Миколаївна Викладач загальноосвітньої підготовкиЗарубіжна література
Художня культура
Українська література
Іноземна мова
Гонор Григорій Вікторович Викладач загальноосвітньої підготовкиЗахист Вітчизни
Основи правових знань
Гребіник Ярослав ВікторовичВикладач загальноосвітньої підготовкиІсторія
Каблюк Владислав АнатолійовичВикладач загальноосвітньої підготовки Фізична культура
Жигуліна Валентина ІванівнаВикладач загальноосвітньої підготовкиФізика
Коропченко Сергій МиколайовичВикладач загальноосвітньої підготовкиІнформатика
Пархомчук Олена ЮріївнаВикладач загальноосвітньої підготовкиБіологія
Екологія
Хімія
Салій Ольга Миколаївна Викладач загальноосвітньої підготовкиУкраїнська мова
Українська література
Сорокін Леонід ВалерійовичВикладач загальноосвітньої підготовкиФізична культура
Тахтай Ірина Євстафіївна Викладач загальноосвітньої підготовкиМатематика
Цирулік Оксана СергіївнаВикладач загальноосвітньої підготовкиІноземна мова
Залозна Тетяна МихайлівнаВикладач професійно-теоретичної підготовкиТехнологія приготування їжі з основ товарознавства
Устаткування підприємств харчування
Купіна Тамара СеменівнаВикладач професійно-теоретичної підготовкиОбладнання та технології зварювальних робіт
Матеріалознавство
Охорона праці
Прядко Олександр ОлеговичВикладач професійно-теоретичної підготовкиСпеціальна технологія
Обладнання та технологія зварювальних робіт
Допускита технічні виміри
Темченко Валерій АнатолійовичВикладач професійно-теоретичної підготовкиТехнологія штукатурних робіт
Технологія малярних робіт
Технологія лицювальних та плиткових робіт
Матеріалознавство
Технічне креслення
Тимощенко Ірина Миколаївна Викладач професійно-теоретичної підготовкиОблік, калькуляція, звітність
Технологія приготування їжі з основами
товарознавства
Організація
виробництва та обслуговування
Черняк Олександра ЮріївнаСтарший майстер
Байдак Анна ЮріївнаМайстер виробничого навчання Маляр
Лицювальник-плиточник
Бондаренко Наталія МиколавїінаМайстер виробничого навчанняКухар
Кондитер
Волкова Раїса ПанасівнаМайстер виробничого навчанняМаляр
Лицювальник-плиточник
Галущенко Галина ІванівнаМайстер виробничого навчанняШтукатур
Маляр
Лицювальник-плиточник
Герман Іван ІвановичМайстер виробничого навчанняСлюсар з ремонту автомобілів Електрогазозварник
Декунова Наталія ІванівнаМайстер виробничого навчанняКухар
Кондитер
Двунос Микола ПетровичМайстер виробничого навчанняСлюсар зремонту автомобілів Електрогазозварник
Клець Оксана Олексіївна Майстер виробничого навчанняМаляр
Лицювальник-плиточник
Кочмак Олександр Іванович Майстер виробничого навчанняСлюсар з ремонту автомобілів
Електрогазозварник
Спецтехнологія
Колодка Людмила МихайлівнаМайстер виробничого навчанняКухар
Кондитер
Маленко Валентина ІванівнаМайстер виробничого навчанняКухар
Малес Валентина ГаврилівнаМайстер виробничого навчанняМаляр
Лицювальник-плиточник
Мозговий Ігор ВікторовичМайстер виробничого навчанняЕлектрогазозварник
Набока Ольга ОлександрівнаМайстер виробничого навчанняКухар
Кондитер
Овчаренко Людмила МиколаївнаМайстер виробничого навчанняЕлектромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Технології
Спецтехнологія
Електроматеріалознавство
Омарова Валентина БорисівнаМайстер виробничого навчанняШтукатур
Маляр
Лицювальник-плиточник
Литвинченко Андрій ІвановичМайстер виробничого навчанняЛицювальник-плиточник
Монтажник ГКЛ
Пилипенко Євгенія ІванівнаМайстер виробничого навчанняШтукатур
Маляр
Лицювальник-плиточник
Салій Сергій АнатолійовичМайстер виробничого навчання Слюсар зремонту автомобілів Електрогазозварник
Скрипка Оксана ІванівнаМайстер виробничого навчання Кухар
Технологія приготування їжі з основами товарознавства
Субботін Андрій АнатолійовичМайстер виробничого навчання
Малиш Віталій МиколайовичМайстер виробничого навчання
Мозговий Ігор ВікторовичМайстер виробничого навчання
Курило Світлана СергіївнаМайстер виробничого навчання
Черняк Григорій ЮрійовичМайстер виробничого навчанняСлюсар зремонту автомобілів Електрогазозварник
Скачедуб Ігор Федорович Керівник спортивної секції
Кривцова Валентина Віталіївна Вихователь
Моісеєнко Наталія Олександрівна Вихователь
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.