Регіональне замовлення

ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Для забезпечення реалізації права кожного на професійно-технічну освіту та створення для цього належних умов держава сформувала систему професійно-технічної освіти (стаття 3 Закону України "Про професійно- технічну освіту").

Виходячи з положень частин другої статті 53 Конституції України, за якими професійно-технічно освіта є доступною і безоплатною, витрати на забезпечення навчально-виховного процесу в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах здійснюються на нормативній основі за рахунок коштів відповідних бюджетів у повному обсязі.

Безоплатність професійно-технічної освіти означає, що громадянин має право здобути її відповідно до стандартів професійно-технічної освіти без внесення плати в державних і комунальних навчальних закладах (стаття 53 Конституції України) в межах обсягу підготовки фахівців для задоволення потреб економіки та суспільства у кваліфікованих кадрах (державного (регіонального) замовлення).

Регіональне замовлення - це форма навчання, при якій витрати навчального закладу на навчання учня покриваються за рахунок видатків обласного бюджету Сумської області. На місця регіонального замовлення приймаються абітурієнти, що за умовами співбесіди мали найвищих рейтинг.

Принципи, на яких ґрунтується формування регіонального замовлення це:

  • доступність здобуття професійно-технічної освіти;
  • забезпечення відповідності освітніх послуг вимогам ринку праці;
  • відповідність освіти потребам особи, суспільства, регіону;
  • безперервність професійної підготовки;
  • інноваційність професійної підготовки;
  • визначення потреби у підготовці кадрів на перспективу за допомогою балансово-прогнозного методу.

На підставі аналізу результатів моніторингу потреб економіки та ринку праці північного регіону Сумської області, адміністрацією ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», сформовано базу роботодавців та підготовлено пропозиції щодо комплектування першого курсу за професіями та економічними напрямками.

2023 рік

Пропозиція щодо комплектування у 2024 році

Про продовження прийому у 2023 році та корегування обсягів регіонального замовлення №255-ОД

Про виконання регіонального замовлення №256-ОД від 01.09.2023

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.