Міжнародна співпраця

Міжнародне співробітництво у сфері освіти покликане забезпечити інтеграцію національної системи освіти у міжнародний освітній простір.

ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" з 2014 року долучається до участі у міжнародних проектах щодо співробітництва в галузі освіти і науки, до освітніх і наукових обмінів, стажування та навчання за кордоном учнів, педагогічних працівників.

На базі навчально-практичного будівельного центру проведений семінар-практикум для директорів ПТНЗ за участю спеціаліста WSA «Вища школа Агробізнесу в Ломжі», за темою: «Міжнародне співробітництво як напрям діяльності ПТНЗ Сумської області». Учні навчального закладу мали можливість зустрітися з представником вищої школи м. Ломжі. Наш випускник виявив бажання продовжити навчання в Польщі.

Особливо цікавим і пізнавальним був тренінг для українських викладачів ПТНЗ з методології навчання на основі компетентнісного підходу за темою «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя», організований та проведений на базі нашого навчального закладу представниками Данії.

У грудні 2016 року за участі німецького експерта Мітіаса Кайзера проведено п’ятиденний навчальний курс «Гіпсокартонні конструкції. Сухе будівництво» на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей», в якому взяв участь майстер в/н Бояндін Є.М.

У травні 2017 року майстри виробничого навчання закладу з професій «кухар», «кондитер» стали учасниками майстер-класу з приготування страв з м’яса, традиційного німецького бульйону, різноманітних соусів за новітньою технологією та десерту, що проводив німецький шеф-кухар, старший експерт Карл-Хайнц. Організатором заходу виступила Сумська міська рада та фонд SES.

Тренінг з новітніх технологій за будівельними професіями від компанії «Сініат» для ключових партнерів компанії, забезпечив удосконалення професійної майстерності майстрів в/н Бояндіна Є.М. та Черняк О.Ю., які були його учасниками.

2017 року представники Компанії «Siniat» провели навчально-практичний семінар з використанням сухих будівельних матеріалів «Плато» для майстрів, викладачів, технологів будівельних організацій. Адміністрація веде перемовини з керівництвом компанії щодо відкриття на базі училища навчально-практичного центру компанії «Siniat».

Робота спрямована на пошук, вивчення і впровадження сучасних, ефективних і цікавих для педагогів та для учнів, майбутніх кваліфікованих робітників, форм і методів організації навчально-виховного процесу, розширення соціального партнерства, участь у міжнародних проектах.

Кiлькiсть переглядiв: 138