Навчально-виробнича робота

Міжнародна співпраця

ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Міжнародне співробітництво у сфері освіти покликане забезпечити інтеграцію національної системи освіти у міжнародний освітній простір.

/Files/images/2023/изображение_viber_2023-10-10_16-19-56-907.jpg

Меморандум про співпрацю

Короткострокові навчальні програми

ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" з 2014 року долучається до участі у міжнародних проектах щодо співробітництва в галузі освіти і науки, до освітніх і наукових обмінів, стажування та навчання за кордоном учнів, педагогічних працівників.

/Files/images/2023/изображение_viber_2023-11-20_13-40-14-030.jpg #Розвиток_трудового_потенціалу_для_України

Сьогодні на базі ДНЗ " Сумське міжрегіональне ВПУ" розпочали стажування та підвищення професійних компетентностей 15 осіб в рамках програми «Будова , монтаж , технічне обслуговування та ремонт освітлювальних електроустановок»

80 годинна програма стажування складається із вивчення теоретичного матеріалу в офлайн форматі, відпрацювання практичних навичок та демонстраційного іспиту. Здобуті навички дозволять:

дотримуватись безпеки праці при монтажі , технічному обслуговування та ремонті освітлювальних електроустановок. Вивчити Інструменти і пристрої для монтажу , обслуговування та ремонту електропроводок та освітлювальних електроустановок. Ознайомитись з видами ламп, їх будовою, призначенням, способами монтажу, технічним обслуговуванням світильників.

застосовувати сучасне технологічне обладнання, інструменти та інвентар;

виконувати роботи з монтажу світильників на різних поверхнях.

Навчання проходить в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Проєкт націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей.


11 та 12 січня 2019 року педагогічні працівники ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» були учасниками тренінгу "Торгівля з ЄС" після проходження якого отримали сертифікати в рамках міжнародного проекту Європейської комісії - модулю Жана Моне.


Для педагогічних працівників (голів циклових комісій, майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін) професійної (професійно-технічної) освіти, роботодавців будівельного напрямку Сумського регіону 22 листопада 2018 року в рамках співпраці з товариством додаткової відповідальності «Siniat» проводився семінар-практикум «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO». Зустріч педагогів, будівельників та представників провідних компаній – це унікальна можливість для обговорення актуальних питань з технології використання будівельних матеріалів компаній «Siniat», KALETA, «Olejnik».

Основна частина семінару розпочалася з ознайомлення керівником навчально-практичного центру ТДВ «Siniat» Олексієм Солоненком із структурою компанії та асортиментом і перевагами продукції, зокрема: ГК Plato, Арка, Plato Vognestop, Plato Akustik, Plato Filler. Регіональні представники компанії «КАЛЕТА» (Володимир Стрілець, Володимир Ігнатов, директор) і компанії «Olejnik» (Роман Карпяк, Мар’ян Марець) в свою чергу надали інформацію учасникам семінару про асортимент і особливості використання малярного інструменту бренду «Olejnik» та про принципи роботи зі штукатурною станцією KALETA А4.

У практичній частині заходу викладачам, майстрам в/н, представникам будівельних організацій запропонували взяти участь у таких майстер-класах:

  • Використання радіальних елементів гіпсокартонних конструкцій (демонстратори Леонід Рижак, спеціаліст з технічної підтримки та навчання компанії «Siniat» та Руслан Бокаров, представник компанії).
  • Оздоблення стін механізованим способом нанесення штукатурки PLATO MultiStart штукатурною станцією KALETA А4 (демонстратори Володимир Ігнатов, директор компанії «КАЛЕТА» та Володимир Стрілець, представник даної компанії).

Участь у семінарі-практикумі «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO» взяли участь педагогічні працівники з 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, Сумського будівельного коледжу, викладачі будівельного факультету Сумського національного аграрного університету та 39 представників будівельних організацій Сумського регіону. Після завершення навчання учасникам урочисто вручено сертифікати від ТДВ «Siniat» та інформаційні технічні матеріали від ТМ «PLATO».

Позитивний результат семінару-практикуму – це оволодіння новими знаннями, практичними навичками, ознайомлення з креативними підходами до вирішення виробничих завдань, формування мотивації до самоудосконалення, саморозвитку та обмін досвідом з фахівцями і колегами.

 Сумське= Сініат


На базі навчально-практичного будівельного центру проведений семінар-практикум для директорів ПТНЗ за участю спеціаліста WSA «Вища школа Агробізнесу в Ломжі», за темою: «Міжнародне співробітництво як напрям діяльності ПТНЗ Сумської області». Учні навчального закладу мали можливість зустрітися з представником вищої школи м. Ломжі. Наш випускник виявив бажання продовжити навчання в Польщі.

Особливо цікавим і пізнавальним був тренінг для українських викладачів ПТНЗ з методології навчання на основі компетентнісного підходу за темою «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя», організований та проведений на базі нашого навчального закладу представниками Данії.


У грудні 2016 року за участі німецького експерта Мітіаса Кайзера проведено п’ятиденний навчальний курс «Гіпсокартонні конструкції. Сухе будівництво» на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей», в якому взяв участь майстер в/н Бояндін Є.М.


У травні 2017 року майстри виробничого навчання закладу з професій «кухар», «кондитер» стали учасниками майстер-класу з приготування страв з м’яса, традиційного німецького бульйону, різноманітних соусів за новітньою технологією та десерту, що проводив німецький шеф-кухар, старший експерт Карл-Хайнц. Організатором заходу виступила Сумська міська рада та фонд SES.


Тренінг з новітніх технологій за будівельними професіями від компанії «Сініат» для ключових партнерів компанії, забезпечив удосконалення професійної майстерності майстрів в/н Бояндіна Є.М. та Черняк О.Ю., які були його учасниками.


2017 року представники Компанії «Siniat» провели навчально-практичний семінар з використанням сухих будівельних матеріалів «Плато» для майстрів, викладачів, технологів будівельних організацій. Адміністрація веде перемовини з керівництвом компанії щодо відкриття на базі училища навчально-практичного центру компанії «Siniat».

Робота спрямована на пошук, вивчення і впровадження сучасних, ефективних і цікавих для педагогів та для учнів, майбутніх кваліфікованих робітників, форм і методів організації навчально-виховного процесу, розширення соціального партнерства, участь у міжнародних проектах.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.