БІБЛІОТЕКА

Бібліотека
Бібліотека ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" знаходиться в гуртожитку на І поверсі. Має читальний зал на 25 місць. У читальному залі оформлені постійно діючі книжкові виставки.

До послуг читачів періодична преса, журнали. Продовжується робота з організації поліпшення інтер'єру приміщення. Оформлений та поповнений стенд української символіки, куточок бібліотекаря та куточок читача.

Бібліотека забезпечена інтернет ресурсами: Wi-fi, копіювальна техніка, комп'ютер, сканер.

Приміщення читацького залу прикрашене живими та штучними квітами.

Розмір книжкового фонду становить 26688 примірників.


У бібліотеці нараховується 413 читача, із них:

  • учнів - 359 чол.
  • педагогічний колектив та обслуговуючий персонал - 83 чол.


Для задоволення потреб учнів та педагогічного колективу в читальному залі оформлена постійно діюча книжкова виставка, на яку виноситься вся нова література, яка надходить до бібліотеки.

Систематично поповнюються новими книжками тематичні полички та книжкові виставки.

Протягом навчального року ведеться індивідуальна робота: проводяться бесіди під час запису читачів до бібліотеки та видачі їм книг, виконуються індивідуальні тематичні запити.

Бібліотекар намагається формувати в учнів вміння та навички бути читачем, вміти користуватися бібліотечним фондом, виховувати повагу до правил користування бібліотекою. Бібліотекар систематично підбирає літературу для написання рефератів, для проведення виховних годин, уроків виробничого навчання, тематичних вечорів.

Бібліотекар вивчає інформаційні потреби викладачів, учнів, вихователів, здійснює диференційоване обслуговування читачів, використовуючи різні форми і методи індивідуальної, групової, масової роботи.

При надходженні нової літератури в бібліотеці проводяться дні інформації, складається список книг, який вивішується в інформаційному куточку бібліотекаря, діє книжкова виставка "Нові надходження".

В своїй роботі бібліотекар застосовує рекомендаційні бесіди, бесіди про прочитане, індивідуальні консультації біля виставок, книжкових полиць, що допомагає читачеві вибрати конкретну тематику і викликати інтерес до неї.

Важливим в роботі бібліотеки є робота з важковиховуваними підлітками, необхідність залучення їх до бібліотеки. Особлива увага в роботі бібліотеки приділяється сиротам. Намагаємося як найчастіше залучати дітей-сиріт до проведення масових заходів.

Бібліотекар складає перспективно-тематичний план на поточний рік, який погоджується заступником директора з навчально-виховної роботи. Разом з тим, бібліотекарем складаються плани роботи на місяць, які дають змогу конкретизувати заходи та призначати число їх виконання та місце проведення.

Книжковий фонд:
-
усього: 26688 кн.;
Із них:
- підручники - 14538;
- довідкова література - 1438;
- художня література - 8700;
- інша література - 1622;
- періодичні видання:
1. Урядовий кур'єр
2. Освіта України
3. Площа незалежності
4. Все для вчителів
5. Позакласний час
6. Сумщина
7. Профтехосвіта

Бібліотекар: Садовнича Світлана Григорівна

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.